AzShinE.AydaForuM.Ru
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Axtardığınız hər şey burdaa!!!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AxtarAxtar  Qeydiyyatdan keçinQeydiyyatdan keçin  GirişGiriş  
En son konular
» www.grafopage.com
Allah üreyimdədir Icon_minitimeŞ. İyun 07, 2014 9:19 pm tarafından Tural

» 9-cu sinifler ucun buraxilis imtahani
Allah üreyimdədir Icon_minitimeB.e. İyun 04, 2012 6:00 pm tarafından Student97_BOY

» Ad GüNüN MüBaRəK XəDiCə ..!
Allah üreyimdədir Icon_minitimeB.e. İyul 06, 2009 9:02 pm tarafından x_lady

» kim gelsin
Allah üreyimdədir Icon_minitimeB. İyun 28, 2009 7:39 pm tarafından x_lady

» Forumda yangin hadisesi baw verse hansi istifadecini xilas ederdiniz?
Allah üreyimdədir Icon_minitimeC. İyun 26, 2009 12:10 am tarafından x_lady

» SENDEN USDEKI USERIN NECE YASI
Allah üreyimdədir Icon_minitimeC. İyun 26, 2009 12:04 am tarafından x_lady

» SEN NECEDE...
Allah üreyimdədir Icon_minitimeC.a. İyun 25, 2009 11:58 pm tarafından x_lady

» neynerdim?
Allah üreyimdədir Icon_minitimeC. İyun 19, 2009 2:42 am tarafından x_lady

» RUH HALINIZI MAHNI SOZLERI ILE DEYIN
Allah üreyimdədir Icon_minitimeC. İyun 19, 2009 2:31 am tarafından x_lady

Navigation
 Portal
 Ana səhifə
 İstifadəçi siyahısı
 Şəxsi mə`lumat
 MVS
 Axtar
En iyi yollayıcılar
x_lady
Allah üreyimdədir I_vote_lcapAllah üreyimdədir I_voting_barAllah üreyimdədir I_vote_rcap 
AzeriGuzeli
Allah üreyimdədir I_vote_lcapAllah üreyimdədir I_voting_barAllah üreyimdədir I_vote_rcap 
Dj_GirL_OnE
Tural
KALORIM
Student97_BOY
Istatistikler
Cəmi 28 qeydiyyatlı istifadəçimiz var.
Yeni istifadəçimiz: Turad sizi forumumuzda görməyə şadıq!

Cəmi 303 ismarıc göndərilib. bunda 68 konu
Galeri
Allah üreyimdədir Empty
Xətdəkilər
Cəmi 3 istifadəçi xətdədir: heç bir qeydiyyatlı, heç bir gizli və 3 qonaq

Yoxdur!

Son 1 saat üçün aktiv 45 istifadəçi C. Apr. 22, 2011 4:44 am tarixində xətdə olub.

Allah üreyimdədir

MüəllifIsmarıc
x_lady
*** JurNaLisT ***
*** JurNaLisT ***
x_lady

İsmarıc sayı : 167
Şəhər/ölkə : AZERBAYCAN\BAKI

Allah üreyimdədir Empty
Yeni mövzuMövzu: Allah üreyimdədir   Allah üreyimdədir Icon_minitimeÇər. İyun 03, 2009 2:28 am

Yer uzunde en meshur incesenet eserlerine baxin.Siz onun kunclerinin birinde muellifin cox balaca imzasini goreceksiniz.Bele ki,her bir usta oz muellifliyini tesdiq etmek ucun eserinde imza qoyur.İnsan-butun yaradilmislarin icerisinde en dahi eserdir.Demeli,o da ozunde onu Yaradanin imzasini gezdirmekdedir.
Beli,bele bir imza vardir!Ve insan onu ureyinin en gizli gusesinde saxlayir.
Elimde,tebabet xeritesini vereqleyerken,men bir fotosekile rast geldim,meni fikir goturdu.Burada tesvir olunmus urekde,”Allah”yazilmisdi.Fikirlesdim ki,belke bu menim xeyalima geldi. Men diqqetle sekile baxdim.
Yazi sanki xettatin elinden cixmisdi,deqiq ve aydin.Subhelere son qoymaq ucun men divardan asilmis sekile baxdim,orada da “Allah”sozu aydin nezere carpirdi.Bu yazini atlasdaki ile muqayise etdikde men emin oldum ki,bunlar bir-birile eynidir.Urekde yazilmis “Allah”sozunde bir dene de sehv yox idi.
Beli,belelikle men illerle axtardigimi,bunu movcudluguna qetiyyen subhem yox idi,nehayet ki,avropalilarin hazirladigi xeritede tapdim.Onu elimden qoymadan,men beynimdeki en cetin suallara cavab axtarmaga basladim.
Bu yazi tesaduf ola bilerdimi?Tekce bu sekildemi o tesvir olunmusdur?Mene ezab veren suallara men ancaq cerrahliq yolu ile ureye sexsen baxmaqla cavab tapa bilerdim.
Heqiqeten de,bir az sonra menim cerrahliq emeliyyatimin neticeleri gosterdi ki,her bir urekde bele bir yazi vardir.
Ola biler eleleri tapilacaq ki,dodaqlarini iztehzali terzde buzecekler.Amma hec ne ede bilmezsen.İlahinin mohuru hetta buna subhe edenlerin de ureyinde vardir.
Urek ozunun her bir doyuntusunde “Allah” sozunu zikr ederek butun kainata ses salir.
Buna benzer hadiseler tek deyil ve canlilar,ozunde bu mohuru gezdiren-butun kainatin hakimi olan Allahi xatirladir.Bunu basa dusmek ucun,gozlerini genis acib etrafa diqqetle baxmaq kifayetdir.
Əvvələ qayıt Aşağa gitmek

Allah üreyimdədir
Əvvələ qayıt 
1 səhifə (Cəmi 1 səhifə)